הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
 • נגישות
 • youtube
 • twitter
 • Instagram
 • facebook
 • מפת האתר
פתח/סגור תפריט
למבזק הבא
 • עדכון שעות עבודה ברחוב המרי - חסימה כביש

  תושבים/ות יקרים/ות,עיריית גבעתיים, באמצעות תאגיד מי גבעתיים וחברת יעד החברה לפיתוח גבעתיים ממשיכות בעבודות לחידוש והחלפת התשתיות ברחוב המרי   בימים א'-ד' ה- 13-16/06/21 יבוצעו עבודות לחידוש מבנה הכביש ברחוב המרי, במקטע שבין רחוב שינקין לרחוב המרי 22   העבודות כוללות: ביצוע חפירה בשטחי הכביש וחידוש אספלט העבודות תבוצענה בימי א'-ד', משעה 08:00 עד השעה 20:00   ביום ד' - 16/06/21, מהשעה 09:00 עד השעה 13:00 תבוצענה עבודות לשיקום צומת הרחובות שנקין – המרי   להלן פירוט השינויים בהסדרי התנועה: • מקטע העבודות ייסגר לתנועת כלי רכב, בכל שעות היממה ולא תתאפשר החניה ברחוב. • לא תתאפשר כניסה ויציאה מהחניונים הפרטים בכתובות הנ"ל, לאורך כל שעות היממה. • במהלך ימי עבודה, תתאפשר גישה לרחוב המרי לבאים מכיוון רחוב גבע (עד לכתובת המרי 24) בהכוונת פקח תנועה. • לא תתאפשר פנייה ימינה לבאים מרח' שינקין במשך כל שעות היממה. • במהלך העבודות יתאפשר מעבר בטיחותי להולכי הרגל   להלן פירוט השינויים בהסדרי התנועה בתאריך 16/06/21: • רחוב שינקין, במקטע שבין רח' סירקין לרח' המרי ייסגר לתנועת כלי רכב, משעה 09:00 עד השעה 13:00. הכניסה תתאפשר לדיירי הרחוב בלבד עד שינקין 74/63 בהכוונת פקח תנועה. • לבאים מרחוב סירקין, לא תתאפשר הפנייה שמאלה לכיוון רח' שינקין   יש לדאוג להוצאת הרכבים החונים בחניות הפרטיות והציבוריות מבעוד מועד. רכב חונה באזורי העבודה ייגרר.   מתנצלים על אי הנוחות הזמנית ומבקשים את עזרתכם בהקפדה על ביצוע, ההוראות שבתמרורים ובשלטים שיוצבו במקום.   לשירותכם: מוקד עירוני 107 www.givatayim.muni.il מוקד טלפוני מי גבעתיים: 1800-800-814 שלוחה 1 שילובים קשרי קהילה: נטליה 050-3840758
 • גבעתיים ממשיכות בעבודות לחידוש והחלפת התשתיות ברחוב המרי

  עיריית גבעתיים, באמצעות תאגיד מי גבעתיים וחברת יעד החברה לפיתוחבימים א'-ד' ה-21/06/16-13 יבוצעו עבודות לחידוש מבנה הכביש ברחוב המרי, במקטע שבין רחוב שינקין לרחוב המרי 22   העבודות כוללות: ביצוע חפירה בשטחי הכביש וחידוש אספלט העבודות תבוצענה בימי א'-ד', משעה 08:00 עד השעה 18:00 ביום ד' - 21/06/16 ,מהשעה 09:00 עד השעה 13:00 תבוצענה עבודות לשיקום צומת הרחובות שנקין – המרי   להלן פירוט השינויים בהסדרי התנועה: • מקטע העבודות ייסגר לתנועת כלי רכב, בכל שעות היממה ולא תתאפשר החניה ברחוב. • לא תתאפשר כניסה ויציאה מהחניונים הפרטים בכתובות הנ"ל, לאורך כל שעות היממה. • במהלך ימי עבודה, תתאפשר גישה לרחוב המרי לבאים מכיוון רחוב גבע (עד לכתובת המרי 24) בהכוונת פקח תנועה. • לא תתאפשר פנייה ימינה לבאים מרח' שינקין במשך כל שעות היממה. • במהלך העבודות יתאפשר מעבר בטיחותי להולכי הרגל.   להלן פירוט השינויים בהסדרי התנועה בתאריך 21/06/16: • רחוב שינקין, במקטע שבין רח' סירקין לרח' המרי ייסגר לתנועת כלי רכב, משעה 09:00 עד השעה 13:00. הכניסה תתאפשר לדיירי הרחוב בלבד עד שינקין 63/74 בהכוונת פקח תנועה. • לבאים מרחוב סירקין, לא תתאפשר הפנייה שמאלה לכיוון רח' שינקין.   יש לדאוג להוצאת הרכבים החונים בחניות הפרטיות והציבוריות מבעוד מועד רכב חונה באזורי העבודה ייגרר מתנצלים על אי הנוחות הזמנית ומבקשים את עזרתכם בהקפדה על ביצוע ההוראות שבתמרורים ובשלטים שיוצבו במקום   לשירותכם: מוקד עירוני 107 www.givatayim.muni.il מוקד טלפוני מי גבעתיים: 1800-800-814שלוחה 1 שילובים קשרי קהילה: נטליה 050-3840758 ​
 • התמודדות עם התנים במרחב הציבורי

  בתקופה האחרונה דיווחו תושבים כי נצפו ברחבי העיר תנים המשוטטים ברחובות ובחצרות. התן הינו חיית בר מוגנת על פי חוק הגנת חיית הבר, תשט"ו – 1955 והפגיעה בו אסורה. התנים שייכים למשפחת הכלביים הפעילים בעיקר בלילה. הם חיים כלהקה בטריטוריה עליה הם מגנים. התנים ניזונים מציד אך יאכלו גם נבלות ופסולת. יש לתנים תפקיד חשוב בשמירה על שרשרת המזון. תנים צדים נחשים ומכרסמים ונוכחותם על כן חשובה לשמירה על גודל קבוע של בעלי החיים הללו. כחיית בר התנים אינם נוטים להתקרב לבני אדם ולרוב לא יתקפו אלא במקרים של התגרות או איום. יחד עם זאת חלק מהתנים "גילו" את אזור הטבע העירוני כמקור זמין וקל למזון. פחי אשפה פתוחים, מזון של בעלי החיים אשר מוחזק מחוץ לבית ופסולת ברחוב – כל אלו מהווים מקור מזון קל, זמין ונוח אשר התנים יעדיפו על פני ציד. הקרבה לבני אדם לצורך ליקוט מזון מרגילה את התנים לקרבת בני האדם כך שהם אינם חוששים עוד ועל כן ניתן לראות אותם בתוך הערים. לאור נוכחותם של תנים באזור השירותים הווטרינריים גוש דן ומשרד החקלאות דואגים לפיזור חיסונים אוראליים כנגד מחלת הכלבת באופן שגרתי לאורך השנים בשטחי המחייה שלהם. לציין ששנים רבות לא היו אירועי כלבת באזור. כל טיפול נוסף בתנים נעשה על ידי רשות הטבע והגנים לאור היותם חיית בר מוגנת. יחד עם זאת כל תושב יכול לבצע מספר פעולות פשוטות על מנת להבטיח את המשך הקיום זה לצד זה לאורך שנים רבות נוספות: ·         לא להתפתות להאכילם שכן הם עלולים לאבד החשש מקרבה לבני אדם. ·         יש לסגור היטב את פחי האשפה ולהימנע מזריקת בשר ועופות בפחים פתוחים – אלו יכולים להוות מקור משיכה לתנים. ·         יש להימנע עד כמה שניתן מהשארת מזון לכלבים וחתולים ברחובות ובחצרות. במידה ונותנים מזון בחוץ ניתן להשגיח עד שהכלבים והחתולים מסיימים לאכול ואז לאסוף את המזון שנותר. ·         במידה ונתקלתם בתן אין צורך להיבהל – הימנעו מביצוע תנועות פתאומיות והתרחקו מהמקום באיטיות. אל תשאירו מזון ואל תנסו לפתות אותו להתקרב! ·         ראיתם גופת בע"ח – דווחו למוקד העירוני על מנת שיפונה כך שלא יהווה מקור מזון לתנים באזור.   ​
למבזק הקודם

הנוער שמתנדב מכל הלב

תמונה קבוצתית
​טקס הוקרה שנתי לנוער מתנדב התקיים בתיאטרון גבעתיים​
תאריך עדכון: 24/05/2021
שם מפרסם: תקשורת ודוברות
טקס הוקרה לנערים ונערות מתנדבים התקיים לאחרונה בתיאטרון גבעתיים. הטקס התקיים במעמד ראש העירייה, רן קוניק ובהשתתפות יורם פומרנץ, מנכ"ל העירייה, קארין אינס, מחזיקת תיק הנוער, אירית אהרונסון, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים, עתידה יערי, מנהלת מחלקת מוסדות חינוך, טל גזית, מנהל מחלקת הנוער, ורננה רוזן, מפקחת החינוך החברתי בגבעתיים. באירוע השתתפו גם מנהלי בתי הספר ורכזי המעורבות החברתית מהתיכונים, רכזים חברתיים ממחלקת הנוער ורכזי תנועות הנוער.

 

את הטקס הנחו תהילה מזרחי ועלמה חסון ממועצת התלמידים העירונית. באירוע הוקרנו סרטונים המציגים פעילות התנדבותית של בני הנוער בשטח וכן התקיימה הופעה של מתנדבי אנסמבל הביטבוקס של תיכון תלמה ילין.

 

השנה הוחלט בפעם הראשונה להעניק אות ההצטיינות ליוזמה חברתית יוצאת דופן. האות הוענק ל"תנועת הזהב", תנועה חברתית לנוער ואזרחים ותיקים. את התנועה ייסדו שלושה בני נוער בעיר, תלמידי שכבת י"ב, עמית בן ואקיל (אורט), לונה שנפ (שב"צ) והילי שנפ (קלעי), בעיצומה של מגפת הקורונה, תוך הבנת הצורך המשמעותי של קשר חברתי בין בני הנוער לאזרחים ותיקים.

 

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "ההשקעה העצומה שלנו בחינוך, אינה מסתכמת רק בהכנה לבחינות הבגרות ובלימודים בין כותלי בית הספר, אלא גם בחינוך הבלתי פורמלי בשעות אחר הצהריים – בתנועות הנוער ובקידום פעילות קהילתית והתנדבותית של בני הנוער בעיר. בני ובנות הנוער המתנדבים, שעסוקים בנתינה למען האחר מבלי לצפות לתמורה, מקבלים משמעות וערך רב מהעשייה ההתנדבותית. אין לי ספק, שהמתנדבים שמשתתפים באירוע, הם דור העתיד של מדינת ישראל."

 

טל גזית, מנהל מחלקת הנוער: "99% מבוגרי כיתות י"ב בגבעתיים מסיימים בהצלחה את תכנית המעורבות החברתית של משרד החינוך, מתוכם 60% מסיימים את התכנית בהצטיינות. שיעורי ההתנדבות המרשימים הם בזכות שיתוף פעולה בין מנהל התנדבות הנוער העירוני, ישראל נתנאל, לבין רכזי המעורבות בתיכונים, ובעיקר בזכות הנערים והנערות בגבעתיים, שמתנדבים ונותנים מעצמם לאורך כל ימות השנה, גם בתקופת הקורונה הלא פשוטה." 

 

מצטייני תיכון אורט: אליזבט זונשטיין, מאיה גולדשטיין, גאיה ישראל, סתו קדם, עמית אזולאי, שי מוססקו.

מצטייני תיכון קלעי: איה נחמני, דביר פרשטמן, מעיין שטיין,נועה שביב, עמית זולונדק, רומי וקסלר.

מצטייני תיכון שמעון בן צבי: אוהד רובינשטיין, גיא רוזנפרב, לונה שנפ, לירי הרפז, מאיה בר און, רותם גבורין, תמר גור.

מצטייני תיכון תלמה ילין: אמילי בץ, עדן פילשטינסקי, עמית שביט.

מצטייני בית אקשטיין: יובל לוי, אלונה חיקי, שלום נחום.

מצטיינת הכפר הירוק: אור אנג'ל.

 

מקבץ חדשות אחרונות

עיריית גבעתים
שינקין 6, גבעתיים
טל. 03-572-2244
פקס. 03-571-6597
 • youtube
 • twitter
 • instagram
 • facebook
הוקם ע"י החברה לאוטומציה כל הזכויות שמורות © 2016
חזור ללמעלה