הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
 • נגישות
 • youtube
 • twitter
 • Instagram
 • facebook
 • מפת האתר
פתח/סגור תפריט
למבזק הבא
 • הנחיות הממשלה החדשות לקבל קהל

  פרטים מלאים על ההנחיות המעודכנות לחץ כאן ​
 • התמודדות עם התנים במרחב הציבורי

  בתקופה האחרונה דיווחו תושבים כי נצפו ברחבי העיר תנים המשוטטים ברחובות ובחצרות. התן הינו חיית בר מוגנת על פי חוק הגנת חיית הבר, תשט"ו – 1955 והפגיעה בו אסורה. התנים שייכים למשפחת הכלביים הפעילים בעיקר בלילה. הם חיים כלהקה בטריטוריה עליה הם מגנים. התנים ניזונים מציד אך יאכלו גם נבלות ופסולת. יש לתנים תפקיד חשוב בשמירה על שרשרת המזון. תנים צדים נחשים ומכרסמים ונוכחותם על כן חשובה לשמירה על גודל קבוע של בעלי החיים הללו. כחיית בר התנים אינם נוטים להתקרב לבני אדם ולרוב לא יתקפו אלא במקרים של התגרות או איום. יחד עם זאת חלק מהתנים "גילו" את אזור הטבע העירוני כמקור זמין וקל למזון. פחי אשפה פתוחים, מזון של בעלי החיים אשר מוחזק מחוץ לבית ופסולת ברחוב – כל אלו מהווים מקור מזון קל, זמין ונוח אשר התנים יעדיפו על פני ציד. הקרבה לבני אדם לצורך ליקוט מזון מרגילה את התנים לקרבת בני האדם כך שהם אינם חוששים עוד ועל כן ניתן לראות אותם בתוך הערים. לאור נוכחותם של תנים באזור השירותים הווטרינריים גוש דן ומשרד החקלאות דואגים לפיזור חיסונים אוראליים כנגד מחלת הכלבת באופן שגרתי לאורך השנים בשטחי המחייה שלהם. לציין ששנים רבות לא היו אירועי כלבת באזור. כל טיפול נוסף בתנים נעשה על ידי רשות הטבע והגנים לאור היותם חיית בר מוגנת. יחד עם זאת כל תושב יכול לבצע מספר פעולות פשוטות על מנת להבטיח את המשך הקיום זה לצד זה לאורך שנים רבות נוספות: ·         לא להתפתות להאכילם שכן הם עלולים לאבד החשש מקרבה לבני אדם. ·         יש לסגור היטב את פחי האשפה ולהימנע מזריקת בשר ועופות בפחים פתוחים – אלו יכולים להוות מקור משיכה לתנים. ·         יש להימנע עד כמה שניתן מהשארת מזון לכלבים וחתולים ברחובות ובחצרות. במידה ונותנים מזון בחוץ ניתן להשגיח עד שהכלבים והחתולים מסיימים לאכול ואז לאסוף את המזון שנותר. ·         במידה ונתקלתם בתן אין צורך להיבהל – הימנעו מביצוע תנועות פתאומיות והתרחקו מהמקום באיטיות. אל תשאירו מזון ואל תנסו לפתות אותו להתקרב! ·         ראיתם גופת בע"ח – דווחו למוקד העירוני על מנת שיפונה כך שלא יהווה מקור מזון לתנים באזור.   ​
 • מידע אודות הנחה מארנונה לעסקים

  ממשלת ישראל פרסמה ביום 16.9.2020 תיקון מס. 4 לתקנות  ההסדרים במשק המדינה (הנחה מארנונה) מצ"ב קישור קובץ התקנות-8761.pdf בהתאם לתקנות על מנת לקבל הנחה יש להמציא לרשות המקומית אישור מהסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים , בהתאם לנתוני רשות המיסים, כי המחזיק זכאי להנחה.   למעבר לאתר הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים לחצו כאן את הבקשה יש להגיש באמצעות טופס מקוון 
למבזק הקודם

תיאטרון גבעתיים

המרכז העירוני שלנו לתרבות ואומנות פתח את שעריו למבקרים בשנת 1998. הבניין היפיפה אשר זכה בפרס רכטר לאדריכלות בשנת 1996 תוכנן ע"י זוג האדריכלים ברכה ומיכאל חיוטין  וניצב בגאון ברחוב רמז 40.

המבנה ורחבת הכניסה יחד עם גינת הפסלים הייחודית שצמודה לתיאטרון והאמפי שלצידו משלימים את תחושת המעטפת התרבותית שהבניין נוסך על מבקריו ונותנים ערך מוסף לאירועי התרבות הרבים שמתקיימים באולמות התיאטרון.

המוסד התרבותי המרכזי של העיר גבעתיים הינו מקום תוסס ששמו יצא למרחוק וזאת בגלל הפעילות התרבותית הענפה והמגוונת, שמתקיימת בו לאורך שנים. בין כתלי הבית מתקיימים אירועי תרבות רבים ומגוונים, שמושכים אליהם ערב רב של קהלים שמתעניינים בתחומי תרבות שונים.

הצגות תיאטרון מהתיאטראות המובילים בארץ, הצגות ילדים ברמות הגבוהות ביותר מופעי מוסיקה רוק, גאז', מוסיקת עולם, מוסיקה קלאסית. מופעי מחול ובידור לצד מופעים בינלאומיים ואת כולם מובילים אומנים ויוצרים מהשורה הראשונה במעלה וכמובן ברמה הגבוהה ביותר.

פסטיבלים חשובים מתארחים בתיאטרון בדרך קבע, ביניהם פסטיבל מספרי סיפורים שמתקיים בסוכות. פסטיבל אורנה פורת לילדים ונוער שמתקיים בחנוכה ובפסח אנחנו מקיימים את פסטיבל שירת הים ולאחרונה צירפנו לרשימה פסטיבל צעיר וייחודי פסטיבל האימפרוביזציה.

בתוך המבנה המרשים ישנן שתי גלריות. העליונה והתחתונה. אשר בהן באורח קבע מתחלפות אחת לחודש תערוכות ציור ופיסול מתוקשרות,  אשר נותנות במה לאומנים מוכרים לצד אומנים צעירים שמציגים יחד עם חובבים.

כנסים רבים של חברות מהגדולות בארץ כמו גם שגרירויות שמקיימות בחללי התיאטרון אירועי יום וערב  לעובדיהם ולקוחותיהם הם מראה שכיח בתיאטרון.

בכדי ליהנות מתיאטרון גבעתיים לא צריך לעשות הרבה, פשוט להגיע, להתיישב בבית הקפה ליהנות מהפסלים ושכיות החמדה הפרושים בכל רחבי התיאטרון ומחוצה לו ולהחליט מה רואים הערב.

מחכים לכם .

פרטים ליצירת קשר

תיאטרון גבעתיים, דרך השלום פינת יצחק רבין (רחוב רמז 40) 03-7325340

לאתר תיאטרון גבעתיים - לחצו כאן

 תיאטרון גבעתיים

 
עיריית גבעתים
שינקין 6, גבעתיים
טל. 03-572-2244
פקס. 03-571-6597
 • youtube
 • twitter
 • instagram
 • facebook
חזור ללמעלה