​המחלקה אחראית על ריכוז, הפקה ויישום המדיניו ת העירונית בכל נושאי הפרסום וההסברה העירוניים

מחלקת הפרסום וההסברה מגבשת וקובעת את מדיניות ההסברה של עיריית גבעתיים, כנגזרת ממדיניות ראש העיר, הנהלת העיר ומנכ"ל העירייה. המחלקה מנהלת, מפיקה ואחראית על פרסום מודעות בעיתונות, שילוט ופרסום חוצות (בילבורד, מכוונים, נון סטופ, עמודורים, שילוט אלקטרוני, שלטי בד ופוסטרים) המחלקה אחראית על כל הפקת העלונים, הפולדרים, חוברות עירוניות כגון:
חוברת ארנונה, חוגים, "מידעון", חינוך, סיכומי שנת פעילות ועוד.
מחלקת פרסום והסברה הינה בכפיפות ישירה למנכ"ל העירייה, המחלקה כוללת מנהל ומזכירה ומתבססת בעיקר על שירותים במיקור חוץ ממספר רב של גורמים מקצועיים המספקים שירות בכל תחומי הפרסום וההסברה.
המחלקה אחראית על עדכון וניהולו השוטף של אתר האינטרנט העירוני לרבות העיתון הווירטואלי , דף הפייסבוק העירוני כולל העלאת תכנים, אירועים וייזום פרויקטים, סיקור אירועים לרבות מתן מענה ברמת הצילום. ניהול ארכיון צילומי ממחושב של כל פעילות ואירועי העירייה, ריכוז ושמירה
ארכיונית של כל נושא קטעי העיתונות של גבעתיים מחברת "יפעת". ייעוץ תדמיתי ותקשורתי לכל אגפי ומחלקות העירייה לרבות כל המוסדות העירוניים כגון: המרכזים הקהילתיים, המכון האומנותי, מצפה הכוכבים, הגלריה העירונית, הקונסרבטוריון העירוני ועוד.
המחלקה מרכזת את כל נושא הפרסום ויח"צ העירוניים בשלל המדיות כגון: רדיו, עיתונות, אינטרנט ומחפשת פתרונות יצירתיים על בסיס רעיונות חדשים על מנת להביא לידיעת הציבור את פעילות העירייה.

יצירת קשר

סיון הולצמן
מנהלת פרסום והסברה